Kurs na operatora podestów ruchomych Lublin


Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zwiększyć szanse na rynku pracy w Lublinie? Kurs na operatora podestów ruchomych da Ci znacznie więcej możliwości. Certyfikat, który uzyskują absolwenci szkolenia, jest akceptowany także za granicą - w państwach należących do Unii Europejskiej.

Z Edu-Lift możesz realizować swoje plany zawodowe i podnosić kompetencje. Kurs organizujemy nie tylko dla osób prywatnych, ale też dla firm, które chcą doszkolić pracowników oraz zainwestować w ich rozwój. Zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i charakteru przedsiębiorstwa. Cały kurs na operatora podestów ruchomych możemy przeprowadzić w Twoim miejscu pracy, a uczestnikom udostępnić dodatkowe materiały dydaktyczne. Dzięki szkoleniu absolwenci zyskają niezbędną wiedzę, którą wykorzystają na egzaminie. Wyniki testów pokazują najlepiej, jaką skuteczność osiągamy — większość kursantów zdaje je na bardzo wysokim poziomie.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie na operatora podestów ruchomych?

Kurs na operatora podestów ruchomych w Edu-Lift:

Do obsługi urządzeń transportu bliskiego, podlegających dozorowi technicznemu, potrzebne są kwalifikacje. Zdobędziesz je u nas z pomocą kadry trenerskiej, która ma wszechstronną wiedzę i jest doskonale przygotowana zawodowo.

Zdaj egzamin na operatora podestów ruchomych

Osoby, które ukończą kurs oraz zdadzą egzamin na operatora podestów ruchomych, mogą ubiegać się o pracę w firmach działających w różnych sektorach. Najczęściej działania na zwyżkach dotyczą branży energetycznej, budowlanej, dekarskiej, a także są prowadzone przy montażu reklam i wycince drzew.

Jako przeszkolony operator podestów ruchomych, absolwent naszego szkolenia oraz posiadacz certyfikatu, możesz nie tylko szukać zatrudnienia w segmencie usług, ale też założyć własną firmę. Do tego przygotują Cię poszczególne moduły poruszane na kursie, w tym te związane z:

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w zakresie organizowania i przeprowadzania szkoleń na operatora podestów ruchomych. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, zawierające aktualną wiedzę oraz wytyczne.

Szkolenia:

2018-2020 © EDU-LIFT Rafał Iwaniak Design by: FREE DOTS DESIGN