konserwacje, legalizacje i przeglądy suwnic Lublin

Konserwacja suwnic to bardzo ważny element tego typu maszyn. Jeśli jest wykonywana regularnie i według zaleceń producenta pozwala znacząco zwiększyć bezpieczeństwo oraz wydłużyć eksploatacje. Praca suwnic wiążę się z transportem materiałów o dużych gabarytach i masie dlatego nie można pozwolić sobie żadne uchybienia w kontekście bezpieczeństwa. Wszelkie prace konserwatorskie warto zlecać wykwalifikowanych osobom posiadającym ważne uprawnienia. Nasza firma wykonuje kompleksowe konserwacje suwnic na terenie Lublina. Posiadamy wszelkie uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego pozwalające wykonywać konserwacje suwnic. 

przeglądy suwnic Lublin

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz

Zapisz się na kurs

Wygasa legalizacja suwnic w twojej firmie? Zleć legalizacje suwnic na terenie Lublina naszej firmie. Posiadamy wszelkie pozwolenia Urzędu Dozoru Technicznego to wykonywania tego typu czynności. Pamiętaj, że bez ważnej legalizacji suwnica w twoim zakładzie nie może być wykorzystywana. Nie czekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej. 

Przegląd okresowy suwnicy, tak jak innych maszyn jest ważny rok. Jeśli kończy się przegląd suwnicy w Twoim zakładzie, należy bezzwłocznie go wykonać, gdyż bez niego nie może ona wykonywać swojej pracy. Nasza firma oprócz szkoleń oferuje również przeglądy suwnic w Lublinie oraz okolicy. Posiadamy wszelkie uprawnienia Urzędu Dozoru technicznego do prowadzenia takich działań. Szukasz profesjonalistów? Skontaktuj się z nami!