Kurs operatora wózka widłowego Lublin

Zamierzasz podnieść swoje kwalifikacje lub zmienić branżę? Organizowany przez nas kurs na operatora wózka widłowego to propozycja dla osób, które chcą zdobyć pozwolenie potrzebne do obsługi urządzeń transportu bliskiego. Wykładowcy, którzy prowadzą szkolenia, są praktykami z wieloletnim doświadczeniem. Mają też uprawnienia niezbędne na zajmowanym stanowisku.

Gwarantujemy, że kurs na operatora wózka widłowego zapewni uczestnikowi wsparcie nauczyciela oraz dostęp do wielu wartościowych materiałów dydaktycznych. Potwierdzeniem zdobytych na szkoleniu umiejętności jest egzamin, odbywający się zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego. Wiedza, jaką otrzymują nasi absolwenci, jest na wysokim poziomie, co przekłada się na bardzo dobrą zdawalność testów. Dzięki temu mogą oni podejmować zatrudnienie nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

Kurs na operatora wózka widłowego Lublin

Szukasz miejsca, w którym organizowane jest szkolenie na operatora wózka widłowego? W Lublinie jest to firma Edu-Lift — miejsce, gdzie można otrzymać kwalifikacje potrzebne do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz

Zapisz się na kurs

Zapewniamy wysoki poziom nauczania — dowodem na to są doskonałe wyniki, jakie nasi kursanci uzyskują na testach. Program szkolenia na operatora wózka widłowego składa się z części praktycznej oraz teoretycznej. Kończy je egzamin w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ:

  • prowadzimy kurs zarówno w naszym ośrodku, jak i w biurze Klienta,
  • opracowujemy materiały, które udostępniamy kursantom,
  • elastycznie dopasowujemy nie tylko miejsce, ale też czas szkolenia,
  • udzielamy pomocy i doradzamy przy badaniach UDT,
  • zatrudniamy doskonale wykształconych i doświadczonych wykładowców.

Od lat współpracujemy z UDT, dlatego wiemy, w jaki sposób prowadzić szkolenia, aby ich uczestnicy zdobyli wiedzę, jakiej oczekuje Urząd. Te kwalifikacje pomogą Ci również w znalezieniu satysfakcjonującej pracy na rynku krajowym lub zagranicznym.

Samo odbycie kursu na operatora wózka widłowego nie daje Ci jeszcze kwalifikacji, uprawniających do prowadzenia tych pojazdów. Po zdobyciu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej jesteś gotowy, aby przystąpić do egzaminu. W Lublinie odbywa się on pod nadzorem komisji UDT — Urzędu Dozoru Technicznego. Gdy uzyskasz pozytywny wynik, wówczas otrzymasz kwalifikacje do obsługi pojazdów mechanicznych nie tylko w Polsce, ale też na terenie całej Unii Europejskiej. Umiejętności potwierdzone certyfikatem zdecydowanie podniosą Twoją konkurencyjność na rynku pracy.

Będziesz wiedział nie tylko, jak obsługiwać wózek widłowy. Kurs na operatora to także zdobycie informacji o:

  • zasadach BHP,
  • obowiązkach i prawach pracownika,
  • organizacji pracy,
  • typie ładunków i urządzeń.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą odbyć szkolenie i zdać egzamin na operatora wózka widłowego. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Lublina i okolic.