Kurs na operatora suwnic

Proponowany przez nas kurs na operatora suwnic to realna szansa, aby podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe. Tylko stały rozwój może zapewnić Ci dobry start na rynku pracy, a także stworzyć perspektywy do przebranżowienia się. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, zapraszamy do Edu-Lift!

Prowadzimy szkolenie na operatora suwnic sterowanych z poziomu roboczego lub kabiny. To maszyny, które mają szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu:

 • stoczniach,
 • na halach przemysłowych,
 • w punktach przeładunkowych,
 • w magazynach.

W zależności od tego, jakie są potrzeby naszych Klientów i jaki jest charakter przedsiębiorstwa zlecającego nam przeprowadzenie kursu, możemy też rozszerzyć ofertę. Dodajemy moduły ukierunkowane na obsługę suwnic specjalnych typu lejnicze, czerpakowe, chwytakowe i inne, które są obecnie w użytku.

Skontaktuj się z nami — przedstaw swoje potrzeby względem szkolenia na operatora suwnic. Na pewno dopasujemy typ oferty do Twoich oczekiwań, jednocześnie dbając o to, aby była zgodna z wytycznymi UDT.

kurs na suwnice lublin

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz

Zapisz się na kurs

Jeżeli zależy Ci na miejscu, w którym szkolenie na operatora suwnic zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami, zgłoś się do Edu-Lift. Nasza firma świadczy usługi edukacyjne dla przyszłych specjalistów, którzy chcą zdobyć kwalifikacje i zapewnić sobie dobry start na rynku pracy. Mogą oni uzyskać uprawnienia, pozwalające sterować urządzeniami z poziomu roboczego lub z kabiny.

Warto wybrać naszą firmę na przeprowadzenie kursu na operatora suwnic, ponieważ:

 • zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która ma uprawnienia do nauczania i bogate doświadczenie,
 • uczymy zarówno teorii, jak i praktyki,
 • program kursu opiera się na wytycznych UDT,
 • mamy jedne z najlepszych wyników zdawalności egzaminów na operatora suwnic w Lublinie,
 • proponujemy elastyczne godziny i miejsce szkolenia — zarówno u nas w firmie, jak i z opcją dojazdu do Klienta.

Potwierdzeniem jakości usług, które świadczymy dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców, są wystawiane nam referencje. Możemy pochwalić się wieloma certyfikatami — stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby móc jeszcze lepiej szkolić przyszłych operatorów suwnic.

Odbycie kursu to pierwszy etap do tego, aby zdobyć kwalifikację w zawodzie operator suwnic. Szkolenie kończy się egzaminem. Uzyskujesz w ten sposób certyfikat, który jest akceptowany nie tylko w kraju, ale też za granicą. To on stanowi potwierdzenie Twoich kompetencji i daje Ci uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego podlegających dozorowi technicznemu.

Do tekstu przygotujemy Cię wszechstronnie. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną o zasadach BHP czy właściwej organizacji czasu pracy, ale też praktyczną. W tym celu udostępniamy nowoczesne maszyny, które pod okiem instruktorów są obsługiwane przez 5 do 10 godzin. Mamy własne zaplecze, dlatego uczestnicy szkoleń na operatora suwnic mogą w dogodnym terminie skorzystać z urządzeń, które będą obsługiwać w swojej przyszłej pracy.

Szukasz dobrze płatnej pracy i stabilnego zatrudnienia? W związku z dynamicznym rozwojem branży przemysłowej czy budowlanej firmy chętnie zatrudniają hakowych. Szkolenia na tę specjalizację organizujemy w Edu-Lift — możesz u nas przygotować się do egzaminu, a potem zdać test UDT w Lublinie. Jeżeli, podobnie jak większość naszych absolwentów, uzyskasz pozytywny wynik, wówczas staniesz się posiadaczem certyfikatu. Ten dokument respektowany jest nie tylko przez polskich, ale też zagranicznych przedsiębiorców.

Organizujemy szkolenia na hakowych, których celem jest zapoznanie przyszłych pracowników z obowiązkowymi przepisami i wymaganiami dotyczącymi ich stanowisk pracy. Agenda naszego kursu jest oparta o regulacje UDT. Z Urzędem współpracujemy przez cały czas trwania szkolenia, korzystając z bieżącego wsparcia oraz doświadczenia ekspertów.

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz

Zapisz się na kurs

Nasze szkolenie na hakowego odbywa się zgodnie z regulacjami UDT. Obecnie polskie prawo wymaga, aby osoby, które są odpowiedzialne za umieszczanie ładunków na dźwigach, suwnicach czy żurawiach miały do tego konkretne uprawnienia. To bardzo ważne, aby pracownik oddelegowany do bieżącej obsługi urządzenia miał niezbędną wiedzę również na temat prawidłowego używania zawiesi czy pozostałych komponentów. To przydatne szczególnie przy ich konserwacji czy podstawowych naprawach.

Mając na uwadze szeroki zakres kompetencji, jakich wymaga się od hakowego, szkolenie obejmuje:

 • ogólne informacje na temat dźwignic (ich konstrukcji, zastosowania itp.),
 • interpretację przepisów dozoru technicznego,
 • przedstawienie, jakie są rodzaje zawiesi i sprzętu pomocniczego oraz sposoby ich wykonywania,
 • eksploatację haków i zawiesi,
 • zakres obowiązków, jakie ma osoba zatrudniona na tym stanowisku,
 • BHP w transporcie wewnątrzzakładowym.

Oprócz bogatej części teoretycznej prowadzimy też zajęcia praktyczne. To wszystko sprawia, że uczestnicy szkolenia na hakowego otrzymają kompleksowe informacje na temat swojej przyszłej pracy i będą doskonale przygotowani do egzaminu UDT.

Po odbyciu szkolenia nasi kursanci podchodzą do egzaminu na hakowego. Dotychczas absolwenci uzyskiwali na nich bardzo dobre wyniki. Potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji oraz zdania testu jest certyfikat. Uprawnienia do obsługi haków obowiązują bezterminowo, dlatego pieniądze i czas przeznaczona na zrobienie kursu inwestujesz tylko jednorazowo!

Dokument UDT respektują nie tylko polscy przedsiębiorcy, ale jest też ceniony w jednostkach zagranicznych. Posiadając go, możesz ubiegać się o zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej — zacznij zarabiać w euro!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Edu-Lift. Obejmuje ona organizację szkolenia na hakowego, na które mogą zapisać się osoby prywatne i firmy. Jesteś przedsiębiorcą? To dobry moment, aby zainwestować w rozwój swoich pracowników. Kurs możemy zorganizować nawet na terenie Twojej firmy (w Lublinie lub okolicach), a jego datę oraz długość dopasować do indywidualnych oczekiwań. Skontaktuj się i porozmawiamy o tym, jakie masz potrzeby.