Konserwacja, Legalizacja i przeglądy Żurawi Lublin

Posiadasz wśród swoich maszyn żurawie? Nie wiesz komu zlecić ich konserwację? Oprócz oferty szkoleniowej nasza firma zajmuje się również kompleksową  konserwacją żurawi. Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego zezwalające na przeprowadzanie konserwacji m.in. żurawi wieżowych. Jeśli potrzebujesz konserwacji swojego sprzętu skontaktuj się z nami.

przeglądy żurawi Lublina

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz

Zapisz się na kurs

Kończy się legalizacja twojego żurawia? Nie czekaj, aż całkiem wygaśnie. Bez legalizacji nie może on wykonywać pracy, przez Twoją firmę może czekać przestój. Jeśli potrzebujesz legalizacji żurawia w Lublinie? Skontaktuj się z nami. Wykonujemy legalizacje żurawi wieżowych na terenie Lublina i nie tylko. 

Żurawie tak jak wszystkie inne maszyny czy pojazdy wymaga okresowego przeglądu, aby mógł zostać dopuszczony do pracy. Jest to rzecz niezbędna, ponieważ Urząd Dozoru Technicznego w przypadku braku przeglądu może nałożyć na właściciela firmy olbrzymią karę. Jeśli kończy sie przegląd twojego żurawia wieżowego zgłoś się do nas. Wykonujemy przeglądy żurawi na terenie Lublina i nie tylko. Posiadamy wszelkie uprawnienia UDT do wykonywania tego typu prac.