Kurs na hakowego

Szukasz dobrze płatnej pracy i stabilnego zatrudnienia? W związku z dynamicznym rozwojem branży przemysłowej czy budowlanej firmy chętnie zatrudniają hakowych. Szkolenia na tę specjalizację organizujemy w Edu-Lift — możesz u nas przygotować się do egzaminu, a potem zdać test UDT w Lublinie. Jeżeli, podobnie jak większość naszych absolwentów, uzyskasz pozytywny wynik, wówczas staniesz się posiadaczem certyfikatu. Ten dokument respektowany jest nie tylko przez polskich, ale też zagranicznych przedsiębiorców.

Organizujemy szkolenia na hakowych, których celem jest zapoznanie przyszłych pracowników z obowiązkowymi przepisami i wymaganiami dotyczącymi ich stanowisk pracy. Agenda naszego kursu jest oparta o regulacje UDT. Z Urzędem współpracujemy przez cały czas trwania szkolenia, korzystając z bieżącego wsparcia oraz doświadczenia ekspertów.

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz

Zapisz się na kurs

Nasze szkolenie na hakowego odbywa się zgodnie z regulacjami UDT. Obecnie polskie prawo wymaga, aby osoby, które są odpowiedzialne za umieszczanie ładunków na dźwigach, suwnicach czy żurawiach miały do tego konkretne uprawnienia. To bardzo ważne, aby pracownik oddelegowany do bieżącej obsługi urządzenia miał niezbędną wiedzę również na temat prawidłowego używania zawiesi czy pozostałych komponentów. To przydatne szczególnie przy ich konserwacji czy podstawowych naprawach.

Mając na uwadze szeroki zakres kompetencji, jakich wymaga się od hakowego, szkolenie obejmuje:

  • ogólne informacje na temat dźwignic (ich konstrukcji, zastosowania itp.),
  • interpretację przepisów dozoru technicznego,
  • przedstawienie, jakie są rodzaje zawiesi i sprzętu pomocniczego oraz sposoby ich wykonywania,
  • eksploatację haków i zawiesi,
  • zakres obowiązków, jakie ma osoba zatrudniona na tym stanowisku,
  • BHP w transporcie wewnątrzzakładowym.

Oprócz bogatej części teoretycznej prowadzimy też zajęcia praktyczne. To wszystko sprawia, że uczestnicy szkolenia na hakowego otrzymają kompleksowe informacje na temat swojej przyszłej pracy i będą doskonale przygotowani do egzaminu UDT.

Po odbyciu szkolenia nasi kursanci podchodzą do egzaminu na hakowego. Dotychczas absolwenci uzyskiwali na nich bardzo dobre wyniki. Potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji oraz zdania testu jest certyfikat. Uprawnienia do obsługi haków obowiązują bezterminowo, dlatego pieniądze i czas przeznaczona na zrobienie kursu inwestujesz tylko jednorazowo!

Dokument UDT respektują nie tylko polscy przedsiębiorcy, ale jest też ceniony w jednostkach zagranicznych. Posiadając go, możesz ubiegać się o zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej — zacznij zarabiać w euro!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Edu-Lift. Obejmuje ona organizację szkolenia na hakowego, na które mogą zapisać się osoby prywatne i firmy. Jesteś przedsiębiorcą? To dobry moment, aby zainwestować w rozwój swoich pracowników. Kurs możemy zorganizować nawet na terenie Twojej firmy (w Lublinie lub okolicach), a jego datę oraz długość dopasować do indywidualnych oczekiwań. Skontaktuj się i porozmawiamy o tym, jakie masz potrzeby.