KONSerwacje, legalizacje i przeglądy wózków widłowych Lublin

Każdy eksploatowany wózek widłowy prędzej czy później wymaga odpowiedniej konserwacji. Jest to bardzo ważne jeśli zależy nam na tym, aby praca nim była bezpieczna. Okresowo warto wykonywać konserwacje, zlecając je osobom wykwalifikowanym oraz posiadającym wszelkie pozwolenia od UDT. Jeśli szukasz firmy, której możesz zlecić takie prace, to skontaktuj się z nami. Kompleksowo wykonujemy konserwacje wózków widłowych na terenie Lublina i nie tylko.  

przeglądy wózków widłowych Lublin

Wygasa legalizacja posiadanych przez Ciebie wózków widłowych? Jeśli potrzebujesz legalizacji swoich maszyn, aby mogły bez problemu wykonywać swoją pracy, skontaktuj się z naszą firmą. Oprócz szkoleń na operatorów wykonujemy również ich legalizacje  wózków na terenie Lublina. Posiadamy wszelkie zezwolenia UDT na wykonywanie tego typu czynności. 

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz

Zapisz się na kurs

Okresowe przeglądy wózków widłowych należy wykonywać raz w roku. Ich celem jest określenie czy pojazd jest sprawny i czy bez przeszkód może wykonywać swoją pracę. Podczas przeglądu sprawdzana jest zarówno prowadzona dokumentacja jak elementy mechaniczne samego wózka. Jeśli szukasz kogoś, komu mógłbyś zlecić wykonanie przeglądu, to dobrze trafiłeś. Nasza firma wykonuje przeglądy wózków widłowych na terenie Lublina i nie tylko. 

Resurs wózka widłowego to inaczej jego okres zdolności użytkowej. Jest to określony czas, w jakim wózek widłowy jest w stanie bezpiecznie działać i zapewniać prawidłową eksploatację.  Obliczenie resursu wózka widłowego może sprawiać problemy. Dlatego warto zlecić to specjalistom. Nasza firma wykonuje resurs wózków widłowych na terenie Lublina i nie tylko.