Kurs na operatora żurawi

Zależy Ci na tym, aby podnieść swoje kwalifikacje i umocnić pozycję na konkurencyjnym rynku pracy? Proponujemy kurs na operatora żurawi, który pozwoli Ci zdobyć cenną wiedzę praktyczną oraz teoretyczną, jaka jest wymagana na tym stanowisku. Potwierdzeniem umiejętności, które posiądziesz dzięki Edu-Lift, będzie egzamin zdawany w Urzędzie Dozoru Technicznego. Nasi kursanci uzyskują na nim bardzo wysokie wyniki, które są przepustką do uzyskania certyfikatu.

Jako fachowiec z uprawnieniami możesz ubiegać się o interesującą pracę nie tylko w Lublinie. Szkolenie na operatora żurawi otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości nie tylko na rynku krajowym, ale też na terenie całej Unii Europejskiej. Tamtejsze firmy, w związku z dynamicznym rozwojem branży budowlanej, potrzebują osób takich jak Ty! Po naszym kursie będziesz gotowy, aby zaprezentować im swoją ofertę.

kurs na operatora żurawia lublin

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz

Zapisz się na kurs

Chcesz wziąć udział w szkoleniu na operatora żurawi w Lublinie? Zapraszamy do Edu-Lift — miejsca, w którym pracują doświadczeniu praktycy, mający uprawnienia do bycia wykładowcami.

Podczas kursu poznasz:

  • zasady BHP obowiązujących na stanowisku pracy,
  • teoretyczne i praktyczne wskazówki na temat obsługi żurawi,
  • jak właściwe organizować czas oraz realizować obowiązki na tym stanowisku pracy,
  • rodzaje ładunków i maszyn, sposób ich budowy, konstrukcji, konserwacji, podstawowe informacje o naprawach.

Wiedza i umiejętności przydadzą Ci się na egzaminie na operatora żurawi. Są niezbędne do realizowania obowiązków zawodowych na odpowiedzialnych stanowiskach w firmach różnych sektorów — budownictwa, leśnictwa, przemysłu. Co istotne ,uzyskane certyfikaty są akceptowane nie tylko w Polsce, ale też na terenie całej Unii Europejskiej. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych szkoleń jest fakt, że odbywają się za aprobatą UDT, z którym współpracujemy od lat. Ze strony Urzędu Dozoru Technicznego otrzymujemy również pomoc i doradztwo.

Na kurs zakończony egzaminem na operatora żurawi zapraszamy osoby pełnoletnie, które nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia tego zawodu. Kształcimy od podstaw, dlatego w szkoleniu mogą uczestniczyć amatorzy, których wyposażymy w umiejętności oraz wiedzę, pozwalające na odniesienie sukcesu na rynku pracy.

U nas zdobędziesz kwalifikacje:

  • operatora żurawi samojezdnych, 
  • operatora żurawi przewoźnych, przenośnych,
  • operatora żurawi stacjonarnych
  • operatora żurawi wieżowych

Wszystkie szkolenia, podobnie jak egzamin na operatora żurawi odbywają się w Lublinie. Terminy spotkań ustalane są indywidualnie. Możemy zorganizować je na terenie naszego ośrodka lub Twojej firmy. Uczestnikom zapewniamy konsultacje z naszymi ekspertami, a także wartościowe materiały dydaktyczne przeznaczone na użytek własny.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z Edu-Lift w zakresie organizowania szkoleń na operatora żurawi. Naszymi Klientami są osoby prywatne oraz przedsiębiorcy, którzy inwestują w rozwój pracowników. Obszarem działalności firmy jest Lublin oraz okolice.