Kurs na operatora suwnic Lublin


Proponowany przez nas kurs na operatora suwnic to realna szansa, aby podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe. Tylko stały rozwój może zapewnić Ci dobry start na rynku pracy, a także stworzyć perspektywy do przebranżowienia się. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, zapraszamy do Edu-Lift!

Prowadzimy szkolenie na operatora suwnic sterowanych z poziomu roboczego lub kabiny. To maszyny, które mają szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu:

W zależności od tego, jakie są potrzeby naszych Klientów i jaki jest charakter przedsiębiorstwa zlecającego nam przeprowadzenie kursu, możemy też rozszerzyć ofertę. Dodajemy moduły ukierunkowane na obsługę suwnic specjalnych typu lejnicze, czerpakowe, chwytakowe i inne, które są obecnie w użytku.

Skontaktuj się z nami — przedstaw swoje potrzeby względem szkolenia na operatora suwnic. Na pewno dopasujemy typ oferty do Twoich oczekiwań, jednocześnie dbając o to, aby była zgodna z wytycznymi UDT.

Szkolenie na operatora suwnic w Edu-Lift

Jeżeli zależy Ci na miejscu, w którym szkolenie na operatora suwnic zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami, zgłoś się do Edu-Lift. Nasza firma świadczy usługi edukacyjne dla przyszłych specjalistów, którzy chcą zdobyć kwalifikacje i zapewnić sobie dobry start na rynku pracy. Mogą oni uzyskać uprawnienia, pozwalające sterować urządzeniami z poziomu roboczego lub z kabiny.

Warto wybrać naszą firmę na przeprowadzenie kursu na operatora suwnic, ponieważ:

Potwierdzeniem jakości usług, które świadczymy dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców, są wystawiane nam referencje. Możemy pochwalić się wieloma certyfikatami — stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby móc jeszcze lepiej szkolić przyszłych operatorów suwnic.

Zdaj egzamin na operatora suwnic w Lublinie

Odbycie kursu to pierwszy etap do tego, aby zdobyć kwalifikację w zawodzie operator suwnic. Szkolenie kończy się egzaminem. Uzyskujesz w ten sposób certyfikat, który jest akceptowany nie tylko w kraju, ale też za granicą. To on stanowi potwierdzenie Twoich kompetencji i daje Ci uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego podlegających dozorowi technicznemu.

Do tekstu przygotujemy Cię wszechstronnie. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną o zasadach BHP czy właściwej organizacji czasu pracy, ale też praktyczną. W tym celu udostępniamy nowoczesne maszyny, które pod okiem instruktorów są obsługiwane przez 5 do 10 godzin. Mamy własne zaplecze, dlatego uczestnicy szkoleń na operatora suwnic mogą w dogodnym terminie skorzystać z urządzeń, które będą obsługiwać w swojej przyszłej pracy.

Szkolenia:

2018-2020 © EDU-LIFT Rafał Iwaniak Design by: FREE DOTS DESIGN